Hotel Brno OREA Hotel Voronez II

*** Hotel OREA Hotel Voronez II ubytovanie BrnoOREA Hotel Brno ubytovanie Voroněž II. popis
OREA Hotel Voronež II je umiestnený v tesnej blízkosti brnenského výstaviska v strede mesta Brna. Vo svojej triede ponúka neporovnateľne kvalitné ubytovanie za bezkonkurenčné ceny v novo zrekonštruovaných izbách. Izby a suite triedy economy s kúpeľňou, WC, telefónom s priamou voľbou, TV so satelitnými programami. Pre bezpečnosť hostí sú izby tiež vybavené požiarnymi dymovými hlásičmi.

Ubytovanie Brno OREA Hotel Voroněž II.
Hotel disponuje 220 lôžkami v 110 izbách. Vybavenie - kúpeľňa, WC, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, TV so satelitom, dymové detektory. V apartmáne je obývacia izba a samostatná spálňa, minimálne pre dve osoby, písací stôl alebo písacia doska s lampičkou, sedací kút a minibar. Hotel má izbu s bezbariérovým riešením - Plnohodnotná izba pre handicapovaných hostí vr. špeciálnej kúpeľne, rozšírených dverí, bezprahovej úpravy atď.

OREA Hotel Voroněž II. ubytovanie Brno gastronómia
Hostia môžu navštíviť reštauráciu "Pálava" s 2 salóniky. Reštaurácia varí jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne podávané v príjemnom domácom prostredí. Otvorené je od pondelka do nedele 6:30 - 22:30 hod. V lete je pre hostí sprístupnené letné posedenie. V OREA Hotel Voronež 1 (vo vzdialenosti 100 m od hotela) sa nachádza reštaurácia A LA CARTE so zameraním na medzinárodnú kuchyňu, reštaurácie Atrium a Grill bar Gurmet.

OREA Hotel Brno ubytovanie Voronež II. kongres
OREA Hotely Voronež sa nachádzajú v centre mesta a sú tak ideálnym miestom pre organizovanie kongresových podujatí v Brne. Výhodou je aj blízkosť brnenského výstaviska. Konferenčné kapacity hotela: Salónik Poľovnický až 20 osôb a Salónik Janáček až 40 osôb. Možnosť využitia kongresových kapacít OREA Hotelu Voronež 1: Kongresová hala A, B, C až 700 osôb, Kongresová hala D až 180 osôb a 4 salóniky 10-60 osôb.

Ubytovanie Brno OREA Hotel Voronež II. služby
Hotelové služby - sekretárske služby, informácie, vstupenky, cestovné lístky, fax, fotokópie, pranie a čistenie bielizne. Hotelové parkovisko, požičiavanie áut, taxi. Sauna, masáže a kaderníctvo v hoteli Voronež 1. Pre kolektívy a skupiny radi zostavíme program pre pobyt na južnej Morave na mieru. V prípade Vášho záujmu radi poskytneme ďalšie informácie o možnostiach výletov, rezerváciu vstupeniek do historických objektov, na divadelné predstavenia, koncerty apod.

Stránky sú súčasťou sprostredkovateľa hotel-ubytovani.com

Hotel Brno OREA Hotel Voronez II - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno OREA Hotel Voronez II - možnosť pripojenia na internetHotel Brno OREA Hotel Voronez II - k dispozícii letná terasaHotel Brno OREA Hotel Voronez II - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno OREA Hotel Voronez II - hotel má reštauráciuHotel Brno OREA Hotel Voronez II - hotel má vináreňHotel Brno OREA Hotel Voronez II - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno OREA Hotel Voronez II - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno OREA Hotel Voronez II - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno OREA Hotel Voronez II - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno OREA Hotel Voronez II - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno OREA Hotel Voronez II - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brno OREA Hotel Voronez II - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno OREA Hotel Voronez II - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno OREA Hotel Voronez II - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno OREA Hotel Voronez II - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel OREA Hotel Voronez II ubytovanie Brno Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s

Adresa: Hotel OREA Hotel Voronez II Krizkovskeho 49 Brno 60373 Czech Republic

E-mail: Hotel-Brno-Voronez-II@cz-hotel.eu